.

Dhurata te Personalizuara.

class=" fc-smoke">Apr 5, 2021 · Të afërta. A keni qene duke kerkuar per nje poezi per ditelindje qe ta uroni personin tuaj te dashur, dhe te ia shprehni atij/asaj me nje poezi shume te Read more.

.

Gëzimi dhe fat i mirë janë dërguar.

. Ne të gjithë festojmë datën e lindjes çdo vit me familjarë, miq e kolegë. .

20 poezi që do të shprehin dashurinë tuaj për gjyshen tuaj - Prindëror Përmbajtje.

From rapitful. Dhurata te shoqeruara me urime, thenie, poezi apo mesazhe te personalizuara per gjyshen. .

Fëmijët me gjyshër mund të kënaqen më shumë, edhe pse shumica thotë që bëhen më të llastuar. Të afërta.

Gjyshja është.

.

Gjyshja është. Jam e bindur se jeta të ka rezervuar befasi shumë të mira! Të dua shumë! Në fokus: për ditëlindje Urime.

Gjithashtu thënie shqip për gjyshërit dhe krijime letrare për gjyshërit nga nxënës të shkollave të ndryshme. Mar 28, 2021 · Gjyshja, e dashur, e dashur, Engjëlli ynë, shpirt i bukur, Ne ju përgëzojmë për festën, Ne përqafojmë me dashuri, të dashur.

Engjëlli i vogël i Nanës; 4.
wordpress.

.

Sepse sot ke lindur Kaq i ri fare! Urime gjithë familjes Gezuar Ditelindjen! Gezuar ditelindjen gjyshes. fz-13 lh-20" href="https://r. blogspot.

Urimet më të bukura që mund t’i dërgoni njerëzve të dashur për ditëlindje Datat e lindjes së personave tanë më të dashur janë të rëndësishme edhe për ne, prandaj mundohemi t’i zgjedhim fjalët më të bukura për t’i uruar çdo vit. DEDIKUAR ATYRE QE DUAM TI KEMI PERGJITHMON PRAN EDHE SE NUK JETOJNE ME BASHKE ME NE. . te kam dasht shum prap te dashuroj. 5. wordpress.

Gjyshja; 7.

Dua gjyshërit tuaj, mos u vjen keq për fjalë. Per te gjithe.

.

Përqafimi i gjyshes sime; 6.

Ditelindje; Pervjetor; Lindje; Fejese & Martese; Raste te rendesishme.

Poezi Per Gjyshen! Hej gjyshe shpirti ne paqe me ka marr malli te puth ne faqe po qaj me lot kur te kujtoj te kam dasht shum prap te dashuroj pse me le ne kete bot vetem pse ike.

Çfarë rreze e ndritshme pranvere! Lërini të gjithë t’ju trajtojnë Përshëndetje, me dashuri! Ju uroj fat në fatin tuaj Dhe shëndet të mirë! Ju urojmë suksese në ditëlindjen tuaj, Fat dhe lumturi nga zemra!.